Mitsuboshi

Ürün Açıklamaları

1919 yılında kurulduğundan bu yana 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan şirketimiz, nesilden nesile aktarılan "üretme" tutkusunu sürekli sürdürürken, üretici olarak güçlü inancın değerini bilirken, herkesin yaşamına destek oluyoruz. Hüküm yoluyla topluma katkıda bulunduk.

Sosyo-ekonomik durum son yıllarda istikrarsız olmuş ve buna ek olarak otomobil endüstrisi gibi endüstriyel yapı da yeni bir aşamaya girmiştir. Şirketimizi çevreleyen iş ortamının an be an değiştiği bir dönemde, insanların düşünce biçimleri, yaşam biçimlerindeki değişimler, trendler gibi çağın hareketlerini doğru kavrayan mükemmel öngörünün bizim için önemli bir dayanak olacağına inanıyoruz.

Gelecekte, iş operasyonlarında ve teknolojik gelişimde daha fazla yenilik yapmamız gerekecek, ancak Grup çalışanlarımız birlikte çalışarak adım adım ilerleyecektir. "İnsana ve doğaya özen göstermek" temel felsefesiyle, gelecek 100 yıla bakarken gerçeklerle yüzleşmek, toplumsal sorunları çözmek için iş faaliyetleriyle sürdürülebilir büyüme ve dönüşümü somutlaştırmak.